Groot RMO Techniek
Afdelingen
Groot RMO Techniek Opmeer
Werkplaats Tel nr: 0226-355078
Storingstelefoon: 06-53350740
info@grootrmotechniek.nl

Groot RMO Techniek Waddinxveen
Tel nr: 06-53350741
waddinxveen@grootrmotechniek.nl

Groot RMO Techniek - Friesland
Mobile werkplaats
Storingstelefoon: 06-46090762
Metaalunie
Op alle opdrachten aan ons, op al onze offertes en op alle met ons gesloten overeenkomsten zijn toepasselijk de Metaalunie voorwaarden.

Afdelingen

D. Groot
Directeur
D.Groot@grootrmotechniek.nl
Tel: 0226-355078
 

M. Groot-Vink
Directeur

 Tel: 0226-355078

     
Opmeer  
Rick
Chef-Werkplaats
Info@grootrmotechniek.nl
Tel: 0226-355078
  Wouter
Magazijn
Magazijn@grootrmotechniek.nl
Tel: 0226-355078 
     
Waddinxveen   Tilburg
Robert-Jan
Monteur
RJ.Versluis@grootrmotechniek.nl
Tel: 06-53350741
  Tonio
Monteur
Tonio@grootrmotechniek.nl
Mob.: 06-10796942
     
Noord-Nederland    
Jeroen
Monteur
Friesland@grootrmotechniek.nl
Mob.: 06-46090762
   
     
Administratie   P&O
Bart
Afd: Administratie
B.Munster@grootrmotechniek.nl
Tel: 0226-355078
 

Tineke
Afd: Personeelszaken
Personeel@grootrmotechniek.nl
Tel: 0226-355078

     

     

 

   

Projecten
Koeltransport | Detailresult Groep

Koeltransport | Detailresult Groep

december 2018
Koeltransport | De Wit Transport Hillegom

Koeltransport | De Wit Transport Hillegom

december 2018
Transportkoeling | Huuskes

Transportkoeling | Huuskes

november 2018
Transportkoeling | Dijco Internationaal Transport

Transportkoeling | Dijco Internationaal Transport

november 2018